Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri 3DS-t venni? Sok játék...

Megéri 3DS-t venni? Sok játék fog még rá megjelenni? És a hozzá való 2GB-s kártya kb. hány játékot bír el?

Figyelt kérdés
PSP vagy PSvita kizárva ugyanis én mindíg a nintendo vonalon mozogtam.Gamecube,Wii játékokban pedig: Mario, Sonic, Metroid stb...
2012. máj. 13. 11:58
 1/2 Queasy ***** válasza:
Ha Nintendo párti vagy akkor persze, megéri. Bár kevés az igazán jó játék még rá, de idővel bővül majd a választék. 2012-ben 2 gb az még mobiltelefonnál is kb a semmivel egyenlő. Egy játék 500 megától kezdve 1-2 gigáig terjedhet.
2012. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blackwing válasza:
megéri... van olyan h EDGE kártya és ahhoz venned kell micro sd kártyát is majd erre a micro sd kártyára rá kell telepítened az EDGE legújabb verzióját ami, olyan h rátölthetsz bármilyen játékot, filmet, zenét full ingyen, mivel ez 1 illegális kártya de sztem megéri me 1 3D-s játék 3DS-re 10k ft és pl leszedsz 20 játékot már spóroltál 200k ft ;)
2012. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!