Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 2, vagy Dragon Age 2?

Witcher 2, vagy Dragon Age 2?

Figyelt kérdés
Egy árban van a 2 játék, de csak az egyikre van pénzem, szóval ti melyiket választanátok?
2012. szept. 5. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:

The Witcher 2-t, ezerszer jobb, mint a Dragon Age 2.

Viszont az előző része, a Dragon Age: Origins szerintem a legjobb RPG, de nem ez volt a kérdés.

2012. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Witcher 2 mindenképp. A dragon age 2 a világ legrosszabb játéka. De komolyan letölteni nem érdemes. Witcher 2 az év egyik legjobb játéka, szinte tökéletes, jó választás és magyar nyelvű.
2012. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Witcher 2. A másodiknak szvsz nincs igaza, azért a DA2 nem a világ legrosszabb játéka (ezt a címet nagyon sokan bitorolnák tőle), és mondjuk egyszer, talán még kétszer is végigjátszható a sztori miatt, de a Witcher 2 és DA 2 közötti versenyben egyértelműen a Witcher a nyerő (viszont az elsőnek igazat adok, a Dragon Age Origins az egyik -ha nem legjobb- RPG az utóbbi időben).
2012. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont azért a legrosszabb a dragon age 2, mert a készítők tudtak jót is alkotni az első résszel. De a második rész csak buzulás, unalmas harc, unalmas karakterek, unalmas történet, ismétlődő helyszínek tömkelege. Witcher mindenképp!!!!
2012. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És ha ugyan ezt a kérdést tenném fel, csak kettesek nélkül? :)

Tehát Witcher, vagy DAO, vagy esetleg Witcher 2?

2012. szept. 6. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek ugyanaz az ízlése. Szerintem a Dragon Age: Origins-nél nincs jobb RPG játék, de lehet valakinek pont, hogy a The Witcher tetszik.

The Witcher-nek a 2. része szerintem jobb lett, mint az első - és sok teszt is így vélekedik -, de hát 4 év sok idő, sok minden változott, lehet 2007-ben jobban tetszett volna az első része is, mind grafikailag, mind játékmenetileg.


Ha rangsorolni kellene:

The Witcher < The Witcher 2 < Dragon Age: Origins


Ha egy kicsit is szereted az RPG-t, akkor mindegyik tetszeni fog, egyikben sem fogsz csalódni.


The Witcher első részében sokszor "elaludtam", olyan unalmas hangon szinkronizálták magyarra, de a története ugyanolyan jó, mint a 2. résznek.

Dragon Age: Origins minden percét élveztem, kiegészítőjét ugyanúgy.

Ha "grafikab*zi" vagy, akkor The Witcher 2 minden vágyadat kielégíti.


Mindegyik története nagyon jó, a fejlődésmenet, és a tárgyak is kiválóak.


Nézz meg néhány tesztet, ha nem tudsz dönteni, de én azt mondom a Dragon Age: Origins-szet kár lenne kihagyni. :)

2012. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a kettesek lekerülnek, akkor szvsz egyértelműen a Dragon Age Origins a nyerő, az előttem lévő már felsorolta miért (amihez meg hozzáfűzném, hogy a DAO-nak nagy az újrajátszási faktora is).
2012. szept. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
witcher 2 a dragon age nagyon szar az első része főleg.
2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!