Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mi a lényeg? Kampány...

Nektek mi a lényeg? Kampány vagy Multiplayer? Egyet nem értek mai napig.

Figyelt kérdés
Szóval, vagyok annyira kíváncsi, hogy feltegyem a kérdést az embereknek. Azért érdekel a válasz, mert én például egy jó történetért, egyjátékos kampányért szakítok időt egy játékra. Sokan a multi rész miatt, és ezt nem értem, én soha nem élveztem hogy lövök másokat online. Beteges, napi 5-10 órákat játszanak általában az ilyen "gamerek", tisztelet a kivételnek, arra nem érnek rá, hogy egyenek közben, és ugyanez a WOW és hasonló játékoknál. Szinteket lépnek, XP gyűjtés, fél napig.. Mi az élvezet ebben, illetve mi a véleményetek?

2012. szept. 3. 12:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
négyfal között wowdedózó szintet lépő jó történetet (xp, gyüjtögetés, küldetések, boss harcok, párbajok haverokkal) kedvelő kockák, de jó (52es vagyok) vagy jó történet (headshot, csalás egész nap)
2012. szept. 3. 16:11
 12/15 anonim ***** válasza:
Milyen csalás? a 8 éves nyomorékok cheaterek már más kategória... Olyan FPS-en kell játszani amibe nem csalnak. Amúgy meg igazuk van az előttem szólóknak nem mindenki egyforma -.- Jobb mint ha az értelmetlen való világot mert retek csatornákat bámulnám a TV-be,na meg akik egész délután a fészbúkon kockulnak
2012. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Campaign* így magyarul leírva ahogy kiejtjük nagyon gáz..xD
2012. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
sajnos tévedsz a 14 éves haveromnak 5 hackje van mw3-ban és már a kedvem is elmegy az egésztől mikor odajön hozzám játszani...
2012. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mert egy retardált majom. Pont. Ennyi!

Amúgy attól függ, milyen játékról van szó...

2012. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!