Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mi a lényeg? Kampány...

Nektek mi a lényeg? Kampány vagy Multiplayer? Egyet nem értek mai napig.

Figyelt kérdés
Szóval, vagyok annyira kíváncsi, hogy feltegyem a kérdést az embereknek. Azért érdekel a válasz, mert én például egy jó történetért, egyjátékos kampányért szakítok időt egy játékra. Sokan a multi rész miatt, és ezt nem értem, én soha nem élveztem hogy lövök másokat online. Beteges, napi 5-10 órákat játszanak általában az ilyen "gamerek", tisztelet a kivételnek, arra nem érnek rá, hogy egyenek közben, és ugyanez a WOW és hasonló játékoknál. Szinteket lépnek, XP gyűjtés, fél napig.. Mi az élvezet ebben, illetve mi a véleményetek?

2012. szept. 3. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én a sztori miatt veszek meg egy játékot nem a multi miatt. Ezt nagyban befolyásolja az is, hogy nekem nincs túl régóta internetem illetve ha azt hallom, hogy multi akkor először még mindig az jut eszembe, hogy leülünk 2-3an a gép elé és toljuk split screenbe :). Ha másokat akarok ölni akkor ott van a CS. 1.6.
2012. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
pl az évről évre megjelenő Cod-ot a multija miatt istenítik, én nem értem miért olyan jó az.
2012. szept. 3. 13:00
 3/15 anonim ***** válasza:

a kampany jo 2-3x, utanna mar unalmas, hiszen tudod hol mi merre, 0 kihivas

eloszor en is kinyomom a jatek szingle reszet de utanna csak multi, sokkal masabb amikor pvp-ben az ellenfel visszaut, taktikazik es nem 1 script szerint tamad mind pve-ben

2012. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
viszont ezzel egész nap elvannak, ki se mozdulnak, lövik egymást és még csalnak is benne sokan
2012. szept. 3. 13:23
 5/15 anonim ***** válasza:

"Sokan a multi rész miatt, és ezt nem értem, én soha nem élveztem hogy lövök másokat online."


Ne azonosítsuk már a multiplayer játékokat a lövöldözősekkel, nemcsak olyanok léteznek. Pl. Portal 2 tökre élvezetes multiban és semmi öldöklés nincs benne. Vagy Splinter Cell sorozat, ugyan néha kell benne ölni, de nem ezen van a hangsúly. Vagy Commandos sorozat, ugyanez.



Ha pedig MMO-ra gondolsz ott sem minden játéknál az ölés a lényeg.


És hogy miért népszerű a COD multija, meg a WOW? egyszerűsége, és a fejlődésrendszere miatt (+ folyamatos újítások) és nem az ölés miatt. Nem hiszem, hogy túl sok játékos menne föl csak azért, hogy öljön, vagy annak élvezetéért. Azért megy fel, hogy legyőzzön másokat, jobb legyen másoknál, illetve, hogy a haverokkal együtt játszhasson. Pl. WOWban is sokszor több tucat ember együtttes erőfeszítése kell, hogy legyőzzenek egy boss-t, ahol mindenkinek megvan a maga feladata, és semmilyen garancia nincs a győzelemre. Elég lehet egy-két ember hibája, és máris elúszott több órányi erőfeszítés.


Az élvezetet a multikban szerintem az adja, hogy minden öröm nagyobb ha megtudod osztani valakivel pl. hogy legyőzted ezt, meg azt ilyen cuccot találtál, stb...


Plusz azt sem szabad elfelejteni, hogy sokkal több a taktikai lehetőség a játékokban, ha 2-en játszotok.

2012. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Single Player és kész. Én sem értem, hogy mi az élvezet a fél napig tartó kockulásban..
2012. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát szerintem ezért ülnek a fiatalok egész nap a gép elött szünet nélkül, elég bajnak tartom.
2012. szept. 3. 13:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez van,nem kell mások bajával,életével törődni valaki egész nap könyvet olvas,alszik,TV-t néz mi viszont ezt tartjuk kikapcsolódásnak.
2012. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Neked nem teljesen mindegy, hogy ki mit csinál?

Minden tevékenységet le lehet írni úgy, hogy negatív kicsengése legyen, ahogy te tetted a wow-val.

Pl foci: 2*10+2 ember rohangál egy kerek tárgy után, amit két oszlop közé kell beterelni. Mi ebbe az élvezet?

Úszás: órákon keresztül csak csapkodok a karommal és a lábammal, mi ebbe az élvezet?

Valakinek ez a szórakozás, a fantasy világ, egy másik világ, ahol az lehet, aki valójában lenni akar. Neki ez kaland, mert a lehetőségek tárháza szinte végtelen. A wowban is van történet, és nem is akármilyen.

Valakinek a lövöldözés jön be, mondjuk a napközben felgyülemlett feszültséget ott adja ki egy kis "henteléssel". Különbözőek vagyunk, nem kell a saját akaratodat másra ráelőtetni, azt meg pláne nem, hogy te szóld le azokat, eltérőek mint te.

A függő kocka titulus helyett rád inkább a primitív bunkó a helyes.

2012. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lekockazol masokat, de te is itt irogatsz,

ez fel sem merul benned hogy vannak akik singlet jatszanak ugyanugy napi 10 orat

2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!