Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Wars Knight of the Ol...

A Star Wars Knight of the Ol Republic Sith Lordban neked feltűnt?

Figyelt kérdés

Miközben játszottam, ment a sztori és tettek olyan említést, hogy "tudta" vagy "tud róla" És a válasz mindig"nem" és soha nem derül ki hogy mire gondoltak.

Először a Jedi tanács visszaemlékezésben volt róla szó.

Másodszor amikor Carth és bastila dumálnak (ha azt mondod hogy Raven Jedi volt) és beszél carthal azután bastila mondja neki, hogy tudott róla?? Carth mondta hogy nem, miről volt szó??



2012. szept. 2. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a játékot kétszer egymás után játszottam végig, de nem emlékszem ilyesmire. Angolul játszol vagy magyarítva?

Revanról nem sok információt mondanak el, elég nyilvánvaló okok miatt.

2014. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magyarul játszottam, azért tudom ,hogy mit mondtak :D

De ez csak akkor jön ki ha azt mondod az A betűs csávónak hogy Revan Jedi volt/lett tudjuk. Mert ugye sokszor dumálsz vele mert kell és a játék elvárja és ugye a válaszaidtól függ hogy mi történik, utána jártam és csak annyit értem el, hogy vagy megjelnik carth és bastila vagy valami más lesz :)

De biztos vagyok benne mert épp miután játszottam írtam ki a kérdést :)

2014. dec. 10. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem tudom, hogy feltűnt-e nekem, mert rég játszottam ki a játékot. Azt se tudom, hogy a végén ki fog-e derülni.

Viszont nem kell meglepődni, ha nem derül ki, ugyanis utólag a készítők is elismerték, hogy félkész a játék. Egyszerűen le kellett rövidíteniük az egészet, ugyanis elvárták tőlük, hogy az első rész évfordulójára kész legyen a játék, így sok mindent ki kellett hagyni. Ha nem derülne ki a végére mire gondoltak, akkor ez is kimaradhatott. (pár dologra emlékszek már, amiket leírtak, hogy ki kellett vágniuk a játékból, leírni meg nem akarom ezeket, mert erősen spoileres).

2015. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
írj privát üzit, már végigjátszottam a játékot szóval nem tré
2015. okt. 1. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!