Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok a star wars the...

Hogy tudok a star wars the old republic-ban az ingyenes hétvégén két lézerkardot felszerelni sith warrior-ként?

Figyelt kérdés
Láttam már hogy valakinek két lézerkardja van és 11-es szintű én 12-es vagyok és még én nem tudok.Én hogy tudnák?
2012. márc. 24. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
bukott játék .. wowozz inkább..
2012. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom bocsi, de egyáltalán nem bukott játék a WOW sokkal szarabb! Star Wars 4ever !!!!
2012. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Úgy hogy a sith marauder alosztályt választod. Mert 2 alosztály közül tudsz választani.

Szerintem se bukott játék, csak még most indult be véleményem szerint játékélménybe kenterbe veri a wowot.

2012. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak az a gáz hogy a wowért 7év után is milliók fizetnek azért meg már félév után nem akar vele szinte senki játszani :D

ez a problem :P

2012. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vége van már az ingyenes hétvégének de mikor lehet választani a kettő közül?
2012. márc. 31. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!