Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok-e valami jó MMORPG-t?

Mondanátok-e valami jó MMORPG-t?

Figyelt kérdés
Ne olyan legyen mint pl a Metin, hogy 4 gomb, 4 cast, az egész játék... Legyen olyasmi mint a WoW hogy 9-11 Cast, de legalább vagy 6-7 Cast legyen... Meg lehetne pár faj is... Ha lehet új játék legyen, max 2 éves...
2012. aug. 31. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Guild Wars 2 a héten jött ki, ez jónak tűnik.
2012. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
World of Tanks, World of Warplanes, World of Battleships! Igaz nem ilyen varázslós hanem II.VH-s(én ezeket sokkal jobban szeretem) szóval nemtom neked tetszene e. Az első nem egy régi játék a második nemrég jelent meg a harmadikat meg tudtommal még ki se adták.
2012. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aion,Tera.
2012. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aion nekem nem nagyon jön be, néztem róla videót, de ahogy elnéztem Metin 2 csak jobb grafikával...
2012. szept. 15. 16:44
 5/5 Benen válasza:

Ilyeneket ne mondj az AION-ról, a mitinnel egy lapon említeni pedig egyenesen sértés. Én elég sok mmorpg-vel játszottam már és az Aion messze a legjobb. Egy-két videóról el ne ítéld, olyan dolgok vannak benne amiket nem sok mmo-ban láthatsz és eléggé összetett. Pl. repülhetsz benne arra amerre csak akarsz 3D-ben, saját házad van amit berendezhetsz van benne 2 fajta anyag gyűjtés és 8 fajta craftolás, nagyon sok jól kidolgozott insta (főleg lv50 fölött), 2 nép és 11 KASZT!! Ha neki kezdesz legalább egy olyan lv 35-ig vidd el úgy hogy haverokkal egy magyar légióban vagy és akkor mond, hogy nem tetszik.

Ja és nehogy free-to-play -en játsz mert az egy hatalmas kamu. Ott mindenért fizetni kell. Javaslom az EREDETI Észak-Amerikait: [link]

2014. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!