Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WolfQuest kérdések?!

WolfQuest kérdések?!

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el játszani a játékkal, sok oldalon körülnéztem már, meg minden. De gondolom megkérdezem a profiktól, hogy hogy is kell.

Ja, amúgy az 1-ről beszélek.

Van ugye az a három terület, ahonnan farkasokat kell elüldözni. Előtte viszont, ha jól tudom, le kell vadászni 3 szarvast. Elég, ha az elszórt tetemekből megeszek 3-at, vagy le kell vadásznom 3-at tisztességesen?

A territóriumokból csak egyet, vagy több farkast kell elüldözni?

Tényleg nagyon kezdő vagyok, szóval akinek bármilyen hasznos infója van, akk lécci írja le :DD

Köszönöm szépen előre is a válaszokat! =)



2012. aug. 31. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia :D

1, nem kell elüldözni a farkast, elég csak beszélni vele

2, nem kell 3 szarvast levadászni

3, csak 1 farkassal kell beszélned 1 területben :)

ha bármi kérdésed van, dobj meg 1 üzivel :)

12/L, profi WolfQuest-es :)

2012. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ahham pörszee xdd Te kis kocka :DD

Amm már megvan az első rész, a másodiknál meg fagyogat a gépem és mind a 4 kölyköm kinyírták, na mindegy.. :)

De köszi a segítséget :DD

2012. szept. 22. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:
jojo akk ne hidd el kb 15ször végig vittem az egész játékot 4 kölyökkel mert nem nehéz egy idő után, és tudom, hogy hogy kell albino kölyköt csinálni (hogy fehér legyen xd) és hogy hogy legyen zombi, hogy legyen a te és a pároddal ugyanolyan színe a kölyködnek, hogyan juthass a titkos búvóhelyre, és egy erősség-gyorsaság csalást is tudok. tudom a legszebb helyeket, kívülről fújom a multiplayeres szótárt. még valami esetleg? :D
2012. szept. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
am segíthetek ezekben bármit kérdezz nyugodtan :) (állítólag a játékot is fel lehet gyorsítani, ha megvan hozzá a kellő programod :))
2012. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem h tudom h hova NEM lehet menni a farkassal, mert lefagy a játék :D
2012. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oké, tök jó...

Nem mondtam, h nem hiszem el.

Csalni pedig nem szeretek. Elmegy a játék élménye, szerintem az az igazi, amikor kitartóan végigjátszod, a legnagyobb nehézségekkel.

Hát igen, ha sokat játszol, könnyen profivá válhatsz egy-egy játékkal.

Én a metinnel voltam így, már szinte kívülről fújtam mindent. xd

Csak sajnos nekem nincs időm ennyit játszani, mert 8-os vagyok, jönnek az előkészítők meg minden... És magolhatok. Ha nyári szünet elején találok rá a játékra.. Sztem már én is pro lennék :DD

Köszi szépen a válaszokat :)

2012. szept. 25. 16:15
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy sohasem bírtam a kölyköket megvédeni. Mindig széjjelfele mentek, aztán a medve meg a kojot is elkapta őket. Párom vadászott. Szóval... xd A végén már mindegyik kipurcant xDD
2012. szept. 25. 16:17
 8/12 anonim ***** válasza:
ezért kell sűrűn menteni a játékot, szóval ha vlmelyik kölyök kipurcan, csak betöltöd :)
2012. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Cheza12 válasza:
Én is tudok bármiben segíteni.
2013. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Atosz121 válasza:
Magyarosítás van a játékhoz? És ha van hol lehet letölteni?
2014. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!