Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft kérdés?

World of Warcraft kérdés?

Figyelt kérdés
Magyarországon vagy interneten honnan tudnék rendelni WoW TCG Loot kártyacsomagot? (Nem vagyok benne biztos hogy így hívják) a lényeg, hogy ilyennel lehet szerezni Spectral Tigert! Aki tudja a választ légyszi linket vagy valami értelmes választ adjon :) Köszönöm.

#kártya #World of Warcraft #TCG #WoW #loot #loot kártya #TCG Card #Spectral Tiger
2012. aug. 30. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mountokat blizzard storeban lehet venni .
2012. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom.. a Blizzard Storeba összesen 3 db mountot lehet venni... Viszont vannak ilyen Loot kártyák amiken kód szerepel ezt a honlapon vagy a játékon belül kell beírni és meg kapod a Spectral Tigert pl... mivel ezt a mountot csak ezekből a kártyákból lehet megszerezni... itt egy videó róla :) http://www.youtube.com/watch?v=xMzlPbbjHcQ
2012. aug. 30. 22:02
 3/3 Csiß ***** válasza:
Kicsit keresgéltem és egy ilyet találtam.Elvileg ezeken a helyeken lehet venni: [link] (de nem 100%)
2012. aug. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!