Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 2-be ha játszotok...

A The Sims 2-be ha játszotok mit szoktatok csinálni? Többi lent

Figyelt kérdés
én kifogytam az ötletekből. Segítsetek. (a kiegészítő közül a szabadidő és a megnyitottunk vár az üzlet nincs meg, ja és cuccos kiegészítő ssincs) ötleteket adjatok pls.

2012. aug. 28. 20:54
 1/5 kivi0310 ***** válasza:
89%
csinálj egy bsrátok köztöt tehát ez meg b*sza azt ez meg amazt mint egy nagy gruppen parti XD
2012. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amikor a sims 2-ben játszok, én sims 2-zni szoktam oO :O
2012. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagy normális
2012. szept. 1. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokmindent! Építs! (hotelt, könyvtárat, konditermet, áruházakat, éttermet stb.) Ezzel legalább 1 heted elmegy, ugy, hogy minden nap játszol vele. Szóval rengeteg mindent lehet csinálni, nekem régebben ennek csak a fele volt meg (kiegészítők) és mégis mindig találtam új dolgokat, amivel eltölthettem a szabadidőmet. De rád van bízva, én csak annyit mondok, hogy ennyi kiegészítő mellett nem lehet unatkozni.


Apropó, ha izgalmasabbá szeretnéd tenni a mindennapjait a simjeidnek, akkor ne használj csaló kódokat. :)

2012. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Vár az üzletig volt meg és mégse unatkoztam sose :D Tűzd ki célnak hogy a simedet elrabolják az ufók, vámpírkodj, vérfarkaskodj (egyéb finomságai a kiegeknek), nevelj családot (én sose vittem végig egy egész generáció felnevelését pl, de mókás lehet) vagy menj el kicsit az egyetemre :)
2012. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!