Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims-rajongók! Mióta játszotok...

Sims-rajongók! Mióta játszotok? Nem unjátok még?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 11:08
 1/3 thebestgirl válasza:
A Sims-et nem, hangsúlyozom NEM lehet megunni!!!!!!!!!!44
2010. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Sims 1-et nekem sikerült megunni, igaz, nem volt hozzá kiegészítőm, talán azért untam meg. Építkezni szerettem, letöltöttem hozzá tárgyakat, tapétákat, stb gyönyörű házakat építettem de aztán a simek életét eléggé untam mert soha nem nőttek fel a gyerekek és soha nem volt hétvége állandóan dolgoztak / suliba mentek. Ennek már több mint 10 éve! Aztán a Sims 2-t azóta játszom, hogy megjelent, az számomra megunhatatlan, főleg kiegészítőkkel együtt! Sok generáción át játszok egy-egy családdal. Néha hónapokra abbahagyom, ha nincs elég időm, de aztán visszatérek és játszok megint. Kipróbáltam a Sims 3-at is, de nem tetszett annyira, mert a simek túl okosak, ellátják magukat, szinte semmi kihívást nem találtam benne. A Sims 2-t azért szeretem annyira, mert a simek butácskák és nagyon vicces dolgokat szoktak csinálni! :)
2011. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

hát úgy egy-másfél éve játszok a Sims2vel de elég sokszor. de én sem birom megunni mert mindig töltök le valami új hacket vagy hajat, ruhát és mindig veszek új kiegészítőket meg cuccokat.:)


14/L

2011. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!