Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jobb? A San Andreas...

Toth.peter kérdése:

Melyik jobb? A San Andreas vagy a Vice City?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 08:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
a san andreasban lehet csinálni világvégét is! szerintem a sa a legjobb :)
2013. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy? :O
2013. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A 4 úgy veri a SA -t hogy sokkal valósághűbb az egész... Olyan dolgok vannak benne ami után a SA tök gagyi. Na meg sokkal inteligensebbek az emberek benne stb. Igen egy csomó dolgot kihagytak belőle ami nagy hiba, de attól még veri a SA -t... Persze a maga idejében a SA sokkal jobb volt ez nem kérdés... Amúgy SA jobb a Vice city nél, de a hangulata még mindig verhetetlen a Vice city -nek...
2013. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 abripeter ***** válasza:

Desiruos és akinek a Vice tetszik jobban!


Van egy régóta működő magyar szerver ami nem vcmp

és a játékot folyamatosan hozzá értő szakemberek fejlesztik!


Ha gondoljátok gyertek játszani!


Helló! :)

2013. dec. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vice City
2016. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a San Andreas a legjobb GTA. Vice Cityvel nem játszottam sokat. Az is tetszett, de amikor elértem a Demolition Man küldetéshez, ott adtam fel. Ezt a játékrepülős hülyeséget már a San Andreasban is utáltam (gondoltam, a VC-ből vették az ötletet), így nem folytattam.


Persze a San Andreas sem tökéletes, legalábbis küldetések szempontjából. Ott is voltak missziók, amelyek ki tudták hozni belőlem az állatot. Ezzel együtt nálam a San Andreas a kedvenc.


Vice Citynek is jó hangulata van, csak sokkal jobb lett volna, ha a Demolition Mant kihagyják a főküldik közül vagy a játék későbbi részére teszik (közepére-végére kb.) Vagy ami a legjobb: nem főküldi lenne, hanem mellék. Mint a San Andreasban Zero küldetései.


Bezzeg a Vice City Stories...azt végigtoltam, és nagyon szerettem, pedig ott is voltak nagyon nehéz küldetések. (És tudom, hogy a Vice City előzménye)


Szóval, rizsa rövidre zárva: szerintem a San Andreas a jobb.

2019. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!