Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 vagy cod mw 3?

Kungfupanda kérdése:

Battlefield 3 vagy cod mw 3?

Figyelt kérdés
Most gyűlt ki a pénz egy bikább gépre és valamelyik játékra, csak nem tudom eldönteni melyik a jobb! Esetleg valami érvek miért jobb a másik?
2012. aug. 26. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Battlefield 3. Sokkal szórakoztatóbb játék, az MW3-mon meg csak fölidegesíted magad.
2012. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont, mint a BF3-mon... Egyik kutya másik eb kategória. Az MW3 hozza a "kötelező" szintjét. Vagyis jó játék, de semmi ami kiemelkedne... csak a Call of Duty márkanév. A BF3 sajnos össze lett csapva, mert az EA mindenképp ki akarta hozni a játékot tavaly ősszel, hogy bemutassanak a CoD-nak. Persze, ettől még jó játék, de mindenki többet várt... Ettől még mindkettő nagyon szórakoztató multiban.
2012. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Call of Duty 8 Modern Warfare 3 jobb! esetleg a fegyverhangok Battlefieldbe jobbak -.-
2012. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az a Call of Duty 8 Modern Warfare 3 bazz? Még mindig nem esik le, hogy a CoD-okat nem számozzák a World at War óta? Könyörgöm, az már 4 éve volt, olyan nehéz megszokni, hogy nincs Call of Duty 8, csak Call of Duty Modern Warfare 3?!
2012. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mw3 semmi mondom SEMMI változást nem hozz az mw2-höz képest ugyanaz a két játék pár új mappal meg a single befejezésével de ezeken kivül SEMMI új nincs ráadásul eredeti szerveren is annyi cheater van mert semmivel nincs védve a játék.Ehhez képest a bf3 egy nagy ugrás a bc2-höz képest új grafika új jármüvek,fegyverek stb.
2012. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én mind a kettővel játszottam/játszok is, és ez tényleg így van! Battlefield 3-mon egy pillanatig sem idegeskedek, Mw3-mon csak az megy hogy "aaa kell most nekem az a 8-as kill streak", meg a többiek csak káromkodnak ha le mered őket lőni. És Battlefield 3? Azt csinálsz amit akarsz, ha te a hegytetőn akarsz feküdni sniperral akkor nem fognak leoltani chaten hogy jajj te szaros sniper. Ez van!
2012. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!