Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek van meg a The sims 3?...

Kinek van meg a The sims 3? Mert letöltöttem a játékot, de kell egy regisztrációs kód. Ja és nem a crack megoldásra vagyok kiváncsi, hanem konkrétan a regisztrációs kódra.

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem megvan, semmilyen kódot nem kér. Nem is regisztráltam és szerintem nem is kell, mivel nem eredeti a játék nem kéne regisztrációt küldeni az EA-nak.
2009. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam csak telepítő kódot kér! Azok itt vannak, ha kellenek:


DNTK-WQGR-M5T4-T1K1-1911

L7YY-YUR6-B1O4-J2B3-1911

RXDD-TRX2-Y5V1-X8G7-1911

OYQY-A5JY-G7P6-C2L8-1911

XTTK-98VV-C8B6-84M8-1911

2009. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eredeti játékhoz van csak regisztrációs kód, egyedi mind, ezért nem tudsz szerezni csak ha valaki megvette és neked adta, ő meg nem regisztrált vele soha, te a lopott játékodhoz nem tudsz szerezni, ez nem olyan mint a telepítő kód.

És persze nem is kell hozzá, csak crack vagy razorhoz valami .dll fájl is kellett.

Remélem elég világos.

2009. júl. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy a csába kell crackelni a sims 3-mat??

mert én azt olvastam hogy a ts3-mat a bin mappába kell másolni és akk az fsza lesz.HÁT NEM!

NEM ÉR SEMMIT, eleve benne voltXD azé ez vicces: D

Szóval hogy kell??

2009. júl. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!