Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másolt sims3 lemezem van....

Másolt sims3 lemezem van. Feltelepítettem a játékot, de amikor el akarom indtani kéri a regisztrációs kódot? Tudom, hogy be kel crack-elni a daemon tools-al, de nem tudom a menetét. Valaki leírná nekem részletesen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 14:21
 1/7 anonim válasza:
Ha fel van telepitve nincs amit daemon tools ozni! egyszerűű crack kell hozzá!! és ha igy is gond van akkor keres ddl. rar vagy interg rar fájlokat amikben tom and tom chafer található! ez tuti megoldás!
2009. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok.ez sikerült,de a világ körül-t is megpróbáltam felrakni és az totál nem megy még a telepítés előtt kiírja hogy frissítenie kell,rányomok hogy ok,erre azt írja hogy a telepítés nem folytatható,amúgy ez is másolt lemez,mit csináljak? :(
2009. dec. 9. 09:33
 3/7 anonim válasza:
öö tudsz nekem mondani pár infot a világkörül kiegészitöröl?
2009. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pár infót? Konkrétan mit?
2009. dec. 9. 21:01
 5/7 anonim válasza:
formátum... stb mien mappa mivel kell megnyitsd stb!
2009. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
egyénként frisités dologban kell a z info azér kérem mert különbözö progikal kell frisiteni amik seyaner fájlokat tartanak magukban minden frisitett darabja egy egy fost amountot jelent az neked csak annyit jelenthet hogy mikor és hol kezdheted meg a frisitést! egyébként ha leirod infokot sztem tuok mondani progit! de ezek bonyolultak, pc brgeard is kell hozzá!
2009. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na nekem fel van telepítve egy másik kiegészítő...na most én ehez az egészhez sík hülye vagyok és utána néztem és nem jöttem rá na most nekem a daemon tooolsba oylan kis ˇ"ikon" ba csak a sims 2 van fen azt csatlakoztattam egy virtuális lemezbe és most mit cisnáljak hogy a kiegészítő is elinduljon?
2010. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!