Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy rakjam át a Fable The...

Hogy rakjam át a Fable The Lost Chapter mentéseit a Fable 3. részébe?

Figyelt kérdés
PC-n gondoltam

2012. aug. 24. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Talán elkerülte a figyelmedet, de a sorszámozás azt jelenti, hogy a két játék nem azonos. Pontosan milyen mentést és hova tennél? Más a történet, más a játékmotor, meg úgy kb minden más, csak a történet és a helyszín illeszkedik valamennyire az első részhez.
2012. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
átrakni a mentéseket? Na öcsém bmeg teis egy jó hülyegyerek vagy
2012. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Köszönöm, ezzel is többet tudtam meg... Reménykedtem benne, hogy a legtöbb RPG-hez hasonlóan itt is fojtatni lehet a játékot, ahol abbahagytuk (ez esetben Albion sokkal sötétebb, illetve színesebb helyszín lehetett volna), A többi platformon, ahol a második része is megjelent, ott lehet folytatni, így végig lehet vinni az egész trilógiát egyhuzamban... Na de mindegy... Ilyen az élet...

2. Válaszoló:

Éreztem hogy egy ilyen "humorzsák" is be fog szólni... Szólok, hogy nem vagy vicces... Ahelyett hogy az interneten "trollkodsz", kelj fel a gép elől, s menny a ki valóvilágba... Ott ilyeneket úgy sem fogsz mondani, mert csak itt nagy a szád...

2012. aug. 25. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy 500-év tellik el!!!
2012. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is ritka IQ-fighter vagy..Ezt nem a humor részhez kellet volna írni? Csak hogy ne nézz bunkónak elmondom... az 1. és a 3. rész mentéseit hogy lehetne átrakni? Semmi nem ugyanaz benne. Meg ha átraknád is max összetörne a játék. Inkább tölts le 100% Save-t és lökjed :D
2012. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!