Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fable the lost chapters....

Fable the lost chapters. Megakadtam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Játékban ott tartok hogy meg kell menteni az anyámat, már elkezdtünk menekülni. Amikor egy polip vagy egy kraken az utunkat állja. Nem tudom megsebezni, megtudjátok mondani hogy mi a gyenge pontja?
2012. júl. 10. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ugye 5 lába, amikor készül lecsapni akkor félre ugrasz és megcsapkodod a lábát. Addig kell csinálni amíg mind az 5 lába vissza nem megy a vízbe. Utána lehet ölni magát a Kraken-t.
2012. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 11. 01:54
 3/4 anonim ***** válasza:

mikor meg nem a lábaival csapkod hanem kijön a feje a vízből akkor ijjal lövöldözd

berserker és többszörös lövés sokat segít :)

2012. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előttem szólókhoz csatlakozva az időlassítás varázslatnak is nagy hasznát veszed, plusz a fizikai pajzsnak, ami a manádat viszi el, nem az életerődet. És ha nem akarod, hogy a társaid idő előtt meghalljanak, akkor a gyógyítás varázslat is jól jön.
2012. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!