Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ismer egy működő gold...

Valaki ismer egy működő gold hack-et a World of Tanks-hoz?

Figyelt kérdés

Nem várok olyan kérdéseket hogy játssz rendesen, mert rendesen játszanék.. csak annyira kellene hogy tudjak egy új helyet venni mert nem férek a tankoktól(eladni nem akarom őket mert jó tankok és drágák voltak és mindet használom van pácélvadász, önjáró löveg, közepes ill. nehéz tankom) de még szeretnék egy párát, ezeket sem hackel szereztem meg.. nem is akartam mert úgy semmi értelme a játéknak, ettől szép a játék.. de ezt már unom hogy minden játékban az ilyen online-okban van prémium lehetőség, és örülök így is hogy tudok játszani mert nem olcsó a rezsi.. nemhogy még költsek egy tankos játékra azért hogy lehessenek tankjaim...


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 24. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

vannak ilyen eventek ahol lehet nyerni goldot meg egyeb doldokat, az eggyik ismerosomnek kb 20 tankja van, megsem koltott ra penzt

azt mondjuk nala se ertem mire jo annyi jarmu? nekem pl 3 boven eleg,

2012. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szőrös Kacsa válasza:
Szerintem meg se probalj ilyennel csalni mert IP bannt kapsz ilyenert. Aztan nezhetsz butan hogy a friss uj karaktereddel sem tudsz jatszani, amit 2 perce regiztel...
2012. szept. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!