Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Halli szerintetek milyen a...

Krisz977 kérdése:

Halli szerintetek milyen a battlefield 3 multiplayer? Hogy érdemes e meg venni?

Figyelt kérdés
Mert nem vagyok bene bisztos hogy meg vegyem emrt mg nem probáltam ki és ezért ne héz a döntés xd

2012. aug. 23. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Elöször is írni kellene meg tanulni aztán játszani ja és a játék 16+-os szóval ne vedd meg.
2012. aug. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy épp egy csomó helyen 18+ :). Persze, ez nem jelenti az, hogy egy érett/normális 14 éves ne játszhatna vele, de ahogy elnézem a kérdezőt... Kötve hiszem, hogy akár 14 is van, de ha rosszul mondom, akkor sem magasabb az IQ-ja egy szobanövénynél...
2012. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xd :)Én nem azt kértem hogy hülyeségeket írjatok hanem a választ. am 16 vagyok
2012. aug. 24. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, legalább leírtál hiba nélkül egy mondatot...Nehéz megnézni egy tesztet a játékról? Vagy inkább 2-3-mat?
2012. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

B+ én a véleményeteket kértem

Amit te csinálsz az köcsögözés,parasztság stb.

2012. aug. 24. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:

ő.. mikor "köcsögöztelek" le? Értsd már meg, hogy itt nem fog senki teljes választ adni... Nézd meg pl. ezt a videótesztet: http://www.youtube.com/watch?v=_ToVIUvBmXc


Ilyeneket keresgélj, ne gyakorikérdések.hu-n kérdezd meg -.- ...

2012. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!