Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak a GTA sorozathoz...

Vannak a GTA sorozathoz hasonló játékok? (többi lnet)

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen GTA szerű játékok vannak? Hasonló vagy akkora "szabadsággal" rendelkező játékok érdekelnének. Ha lehet olyat ami elmegy SP2- es WinXP- n. Amúgy azon kívül NEM számít a gépigénye.

#játék #GTA #PC játék #gta szerű játék
2012. aug. 22. 16:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Már volt dolgom olyan játékkal amire azt írták hogy XP-n nemjó, nálam mégis lazán elindult!

Ez inkább gépfüggő!

Ilyen téren még 1x nem kellett hack-et alkalmaznom!

2012. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Egyébként nem értem mi a problémád, csak egy XP service pack 3-at kell feltelepíteni, ami ráadásul ingyen letölthető...
2012. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Az előző gépemet ilyennel szépen tönkre vágtam, vagyis inkább csak az OP rendszerét. Meg az ilyenekhez nem nagyon értek. De beszéltem ismerőssel aki hoz Win 7-t Ő ért is hozzá rendesen és mégis csak megbízhatóbb ha egy ismerős csinálja eredeti CD vel vagy valahonnan leszedem.
2012. aug. 22. 22:03
 24/31 anonim ***** válasza:

de King Kong amúgy te hogy csinálod? (ha igaz)

ha nem veszélyes a gépkárosodásra ez a művelet elkezdhetnél youtube-n "profitálni" rajta mert jónéhány nagyszerű játék nem jött ki xp-re (és állítólag a gta5 és az assassin's creed 3-se fog)

2012. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Azért mert oda van írva még nem azt jelenti, hogy nem is megy rajta!

Pl. az elöző gépemnek 1 magos 2.8-as procija volt, és mégis lazán vitt olyan játékot is aminek az ajánlottnál 3-4 mag szerepel kb. ennyi ghz-el!

Elmélet és gyakorlat között elméletileg nincs különbség, gyakorlatilag viszont VAN!

De ha a gta5 (nemcsak leírás alapján) valóban nem mükszik majd xp-n, én fogom hozzá megcsinálni az 1. patch-t amitől kompatibilis lessz!

Bár kétlem, hogy szükség lenne rá, hiszen az XP még nem elavult!

Szóval, ha nem is tüntetik fel, attól még lazán fut rajta MINDEN!

A youtube-ról meg annyit, hogy ha felrakok videókat hack-elésekről, akkor nekem nem lessz munkám!

Hiszen ki az a hülye aki lefizet 1 hackert, mikor megcsinálhatja maga is a munkát?

Szerintem senki, és ez nekem így nem érné meg!

2012. aug. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta...
2012. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
A mindenit. De elavult lehetek ha már létezik hacker szakma is... Igen, valószínüleg Te leszel az első aki megcsinálja és nem egy ázsiai/amerikai "kocka", aki ár tényleg ért hozzá.
2012. aug. 23. 09:08
 28/31 A kérdező kommentje:
Mellesleg Neked nem fut a BF 3 gépeden. Aminek nem túl nagy a gépigénye. De a te régebbi gépeden futottak a 4mag követelményű játékok is amiknek meg már van rendesen gépigényük. Tehát a történeted valahol eléggé sántít.
2012. aug. 23. 09:18
 29/31 anonim ***** válasza:

OMG!

Jólvan, elemezzétek csak amit írok XD

De látom eddíg rosszúl megy!

Olyan, hngy hacker szakma nincsen!

De ha tudják hogy értek hozzá (márpedíg a környéken tudják), akkor azért megkeresnek és megbíznak feladatokkal, amit persze nem ingyen csinálok!


Nemtudom figyeltél-e de én azt írtam, hogy még NEM próbáltam a BF3-at!

Mivel nem igazán érdekel a játék, ezért nem foglalkoztam a gépigénnyel, gondoltam biztos valami félmilliós gép kell hozzá!

Hát most megnéztem, és a minimum az megvan a mostani gépemnek!

De mivel nem érdekel a játék, ezért nem fogom kipróbálni!

Mégvalami észrevétel az írásaimban?

2012. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Azt kérlek szépen így írtad.: "Bár még nem próbáltam, és valszeg nem is fogom a BF3-at, mert nincs akkora gépem!"


Na mindegy már nem érdekel a téma. Megkérnék mindenkit, hogy ide nem írjatok. Köszi

2012. aug. 23. 18:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!