Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az xboxomon aktiválni akartam...

Az xboxomon aktiválni akartam a livet amikor rámentem h reedem code kiirt valamit a gold membershippel kapcsolatban ( többi lent? )

Figyelt kérdés
talán azt h lejárt a livem azthiszem, még nem írtam be a kódot és tudtam netezni kiirta h ki van fent le lehet tölteni dolgokat stb . de ugye még a live nem működött beírtam egy 2 napos kódot (amit az egyik játékomhoz adtak)de nem fogadta el átnéztem többször is nem volt benne hiba de nem akarta elfogadni , hogyha lejár a livetek és nem írjátok be a kódot akk csak netezni lehet ez nálatok is így van ? akarok venni egy 1 éves livet de attól félek h nem fogadja el mert a 2 napost se fogadta el . olyan van h lejár egy live kód ? vagy nem tom mert nincs ötletem h mért nem fogadja el . ha veszek egy 1 éveset ak azt elfogja fogadni ?
2012. aug. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lejár a Live előfizetésed, akkor átlépsz Gold tagságból Silver membership-be. Így nem tudsz multizni, csak Gold-dal. Melyik játékhoz járt a kód? Nem véletlenül nem fogadja el. Gondolom magyar Live-od van, és a kód olyan játékhoz szól, ami még az előtt jelent meg, mielőtt hivatalosan bejött volna az XBOX Live Magyarországra. Egy angol profillal szerintem menni fog az a 2 napos trial, az 1 éves meg természetes, hogy jó lesz, csak olyat vegyél, ami jó magyar Live-hoz is. Amúgy te előfizettél már Live-ra?
2012. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt most jó áron van a 1 éves Live Gold tagság,és elfogja fogadni 100%!


[link]

2012. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. igen már liveoztam 2. köszi az oldalt progame rol akartam venni 8600 ért de ez jobb thx :D
2012. aug. 21. 17:09
 4/4 Fazekas Zoli ***** válasza:
szerintem megéri a 12 hónaposat vedd meg ! thx
2012. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!