Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxon MW3-ban nemlehet...

Xboxon MW3-ban nemlehet sniperezni, mert belaggol az egész, a killstreakek sem működnek. Más class-al viszont sosincs baj. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el sniperezni,eddig mindig csak assaultal és Smg-vel mentem és sosem volt problémám vele. Azt hozzáteszem hogy 19nap játékom van belőle 2.2es K/D val,tehát máshoz viszonyítva ez nem olyan rossz. Ha sniperrel megyek,egyszerűen ölni sem tudok, van hogy 40-50x is megdöglök,mert belaggol ez a szar. Addig semmi baj nincs amig futok, de amint meglátok egy ellenséget...beszaggat,megáll a kép,és persze már csak a killcam-et látom. Ha nagy nehezen sikerül összeszednem killstreaket az sem megy. Pl: predator...lehívom,megáll 1-2mp-re és már csak aztlátom h egy tök random helyre csapódott be(ugyanez pl reaper,ac...de ezeket inkább csak dropzone-ból tudom gyűjteni). Amint abbahagyom a snipert és váltok más class-ra...eltűnik ez a problémám. Azt nemhiszem hogy mindig olyan játékba kerülök be ahol a host miatt szarakodhatna,mert most ugy durván 100 valahány meccsről beszélek amíóta ezt nyomom. Most ott tartok hogy beleverek a tv-be meg a gépbe is. Persze egyszerűbb lenne visszatérni a régi játékomhoz, csak a legtöbb fegyverem már maxolva van...csak gondoltam szórakozásnak jólesz most a sniper:D Van ötlete valakinek hogy mi lehet a gond?
2012. aug. 20. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!