Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A bully - scholarship edition-...

A bully - scholarship edition-be hogy lehet egész éjjel fent maradni?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tartom, hogy 2-kor kidől, ezért szeretném megoldani, hogy egész éllyel fent maradjak. Moddal vagy a fájlok átírásával lehetséges?

#Bully - Scholarship edition
2012. aug. 18. 22:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Pc-re van meg.
2012. aug. 18. 22:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nyelvtannal jönni, de azért az éllyel borzasztóan csúnyán néz ki. Éjjel-nek kell írni. A válasz meg az, hogy sajna nem lehet tovább fent maradni, 2-kor kifekszik mindenképpen. Modról nem tudok. Meg ehhez a játékhoz igenis illik ez a megoldás, hogy nem egy amfetaminfüggőt alakítasz, aki akár egy hétig is bírja minden probléma nélkül :D
2012. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kétszer írtam le hogy éjjel, de másodszorra mát éllyel lett xD. És csak azért akartam volna megoldani hogy fent lehessen maradni, mert olyanról még nem hallottam hogy valaki menne biciklivel és pontban kellőkor leesik róla és elalszik, meg úszás közbe kidől és mánap reggel kórházba ébred, meg ilyesmik. Mondjuk olyasmi kéne hogy fent lehessen maradni, de éjfél után romlik a teljesítmény, lassabban fut, kevesebb az élete, gyengébbeket üt meg hasonlók.
2012. aug. 19. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!