Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom megváltoztatni a...

Nagy Réka :D kérdése:

Hogyan tudom megváltoztatni a sims 3 -ban az egyszarvúm külsejét?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy rá kell kattintani a simemmel az unikornisra, de nem jelenik meg az hogy nyereg szerkesztése, a testingcheatsenbaled true kóddal sem megy :( HELP PLEASE!

#Sims 3 #unikornis #kinézet változtatása
2012. aug. 19. 19:48
 1/6 Lunala ***** válasza:
Pedig elvileg azzal a kóddal lehet. Miután beírtad, tartsd nyomva a shift-et majd kattints az unikornisra, és lesz egy olyan opció, hogy szerkesztés a sim létrehozása menüben, vagy ilyesmi :)
2012. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen az a kód a simeknél működik, de sajnos az egyszarvaknál nem.
2012. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lunala ***** válasza:
De működik, én is úgy szabom át mindig.
2012. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is működött csodák csodájára! Nem tudom mért, de működött!! :(
2012. aug. 22. 08:55
 5/6 A kérdező kommentje:
a simley-t elrontottam! itt a javítás : :)
2012. aug. 22. 08:55
 6/6 anonim ***** válasza:
1 éve töltöttem le ezt a játékot, aztán 2-3 hónap után abbahagytam, voltak unikornisaim, tudtam őket szerkeszteni kóddal, meg anélkül is..de most, egyszerűen még lekefélni sem tudom őket...csak ha a paci oldaláról kattintok a simre, nem jelenik meg olyan sem, hogy nyereg szerkesztése, meg kóddal sem, pedig a többi simnél működött...
2012. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!