Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyszerre lehet több egyszarvú...

Nagy Réka :D kérdése:

Egyszerre lehet több egyszarvúm is a sims 3 ban?

Figyelt kérdés
Már van egy egyszarvúm, de én szeretnék még egyet vagy kettőt, de nem tudom hogy hogyan. nem jelenik meg a második egyszarvú... mit tegyek?

2012. aug. 16. 22:18
 1/9 Lunala ***** válasza:

Lehet több is, persze :) Kell egy kis idő, mire megjelenik egy újabb, de lesz, nyugi :)

(Tipp: Ha a saját lovadat összehozod a befogadott egyszarvúval, megvan rá az 50% esély, hogy a kiscsikó is unikornis lesz :))

2012. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)De amúgy kb. mennyi idő? Azt megtudnád mondani?
2012. aug. 17. 19:12
 3/9 Lunala ***** válasza:
Sajnos nem :/ Minden játéknál más. Nekem pl. rögtön a következő este előbukkant egy újabb egyszarvú.
2012. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát majd csak előbukkan valamikor :) De amúgy két egyszarvút lehet pároztatni? Ha lesz azt tudom hogy össze kell barátkozniuk meg minden, csak hogy akkor ha két egyszarvút pároztatok akkor tuti hogy egyszarvú lesz a kiscsikó..... ugye?
2012. aug. 18. 09:46
 5/9 Lunala ***** válasza:
Igen, akkor biztos az lesz, bár, ha a lovak eladásából akar megélni a simed, akkor egyszarvúkkal az nem fog menni, mert őket nem lehet eladni.
2012. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom. csak az a baj hogy nem jelenik meg az egyszarvú :( már régóta várom hogy megjelenjen de nem jelenik meg :( hát talán várok aztán ki tudja mi lesz :) amúgy köszi mindent :)
2012. aug. 19. 19:45
 7/9 Lunala ***** válasza:
Nincs mit! :)
2012. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha vársz rá egyszer csak megjelenik, de innen le is tölthetsz egyszarvút a játékodhoz és akkor te magad is alakíthatod a kinézetét meg annyi lehet amennyit szeretnél és várni se kell. :D

[link]

2012. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig van 6 egyszarvúm, 4-et saját magam tenyésztettem :) Egyébként általában estefele 11-5 óra között jönnek elő, én leggyakrabban hajnali 1 és 2 fele szoktam találni. Ha Appaloosa Plainsben vagy legtöbb uni a halastónál és ott van, ahol a vadlovak is :)
2012. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!