Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel játsszak? (bővebben lent)

Mivel játsszak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kivittem a stratable-t a starshine-t is.Egy ideig Last chaosoztam aztán mine craft majd team fortress 2 és elkezdtem Lol-zni...aztán most már annyira unatkozom hogy crock 2-zöm xDDD.Ha esetleg tudnátok valamit ajánlani...Ami ingyenes és letölthető megköszönném.!

Üdv 14/L.:D



#játsszak.
2012. aug. 19. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:

www.flyordie.hu

Biliárdozz ott még beszélgetni is tudsz közben.

2012. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem kifejezetten online-ra gondoltam...
2012. aug. 19. 15:35
 3/10 cseh99 válasza:
figyelj torrent kereső és kész.amúgy pár játék.assasin screed,hitman,splinter cell,caesarIV,worms IV,heroesV,VI.stb ha kell még kérdezz nyugodtan.
2012. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
Most az előző arra buzdított, hogy LOPD EL a játékokat, a torrenttel. Ezt ne tedd. Amúgy pl. Combat Arms, vagy jön majd a DOTA 2 nemsokára. Az is olyan mint a LoL, sőt konkrétan a LoL egy DOTA klón. Vagy Battlefield Heroes és Battlefield Play4Free. Valamint van kismillió ingyenes, mégis remek MMO: Aion, Cabal Online, Runes of Magic, Age of Conan, STar Trek Online, Lord of The Rings Online, World of Tanks.
2012. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy.. elöttem szóló.. manapság már igen kevés embernek adati meg, hogy a boltokba 10-15 EZER forintokat hagyjon ott egy kupac bithalmazért...
2012. aug. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez feljogosít arra, hogy ellopd a játékot? Pont nem. Mindig azzal jöttök, hogy "júj 10-15 ezer Ft". Elárulom egy játék sem kerül 15 ezer Forintba, még konzolon sem. Csak a gyűjtői, meg egyéb kiadások. EGY JÁTÉK EGYÁLTALÁN NEM KERÜL ANNYIBA, HA TE IS "AKAROD". VÁRSZ FÉL ÉVET ÉS MEGKAPOD JÓVAL OLCSÓBBAN. Vagy veszel használtat... nagyon jó üzleteket lehet kötni Vaterán, és társain.
2012. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
értelmetlen megvenni...
2013. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az előző embereknek játékot venni értelmetlen veszel JOBB esetben egy 5-6 ezer Forintos játékot. Mit is veszel pontosan? 1-8 gb adatot. De ezt az adatot egy egyszerű letöltéssel meg lehet szerezni akkor miért vegyem meg.

Ja és lelopáshoz annyit még hogy én nem opom én letöltöm a nyilvánosan megosztott tartalmat. Mert a feltöltő lopta el(sértette a szerzői jogokat). Illetve ha ez ekkora probléma lenne hogy lopják a játékot már nem lenne kickass torrent Thepiratebay se Ncore. erröl ennyit

2014. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért érdemes játékot venni, hogy tudj multizni.
2014. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen, de pl. van millió játék amiből kispórolták a multit.Na én ott lespórólom a játék árát.
2014. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!