Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MMORPG, mivel játsszak?

MMORPG, mivel játsszak?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen jó mmorpgvel játsszak ami ne legyen (aion,archlord,)
2012. júl. 25. 17:32
 1/5 anonim válasza:
PUMT2, Gates of Andaron
2012. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
WoW
2012. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gerapppa ***** válasza:
Egyértelmű Wow minden mmorpg rajongónak kötelező.
2012. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
WoW ^^
2012. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gates of Andaront nem ajánlanám, amikor én utoljára játszottam vele 34es votl a legnagyobb ruha, amit sima mobból ki lehetett verni és 80 a max szint. A végén kb 20-24 +ra kellett felhúzni a ruhát, fegyvert stb... ami persze szó szerint lopta a pénzt.


WoW az viszonylag jó, élvezhető, én már meguntam.


Aion amit kipróbálhatsz nagyon szép a grafikája, ha jól tudom most már ingyenes, de olyan megszorítások vannak rajta hogy lehet jobban jársz egy tört szerverrel (nem tőlem hallottad :D ).


Esetleg Pandora Saga, Silkroad, Guild Wars (aug végén jön ki a GW 2, ha egyszer megveszed örökre megmarad az account)

2012. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!