Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraftban mik azok a...

A minecraftban mik azok a puglin ok vagy mik? (Mert annyian beszéltek róla és nem vagyok N00b mert 1. 0. 0 óta játszok és a legbonyulultabb modokat is feltudom rakni. )

Figyelt kérdés
Meg úgy nagyából mindent tudok a játékról

2012. aug. 19. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Plugin? Mégis csak noob vagy, mert nem csak a Minecfrafthoz léteznek ilyenek, így találkoznod kellett volna a kifejezéssel életed során (hacsak nem valami 10 éves kölyök vagy). Leírni sem tudod, de még Google-ben rákeresni sem. Még ha a hibás szót is írod be, felajánlja a helyeset. Ezek után pont a noob jelző illik ide a legjobban.


plugin:

[link]

2012. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Találkoztam is csak hát én inkább modolok vagy a youtube-on nézegetek minecraftos videókat ezekbe pedig egy szó sem esik ezekről . Meg én engem nem érdekel a saját szerver készítés meg az ilyesmik.Én inkább modolok meg redstone-ozgatok.
2012. aug. 26. 21:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg sem próbáltam utána nézni mertnem igazán érdekel a dolog.Tökéletesen meg vagyok nélkülük . Csak hát mivel itt a gyakorikérdések.hu n elég sokan írtak róla kérdést.Így hát írtam ezt a kérdést hátha tud valaki valamit ezekről.Nem mintha túl nagymne a dologra de azért csak meg kérdezen
2012. aug. 26. 22:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Franc eza sz@r telefon billentyűzet elküldte a kommentet még mielőtt kitöröltem volna néhány sort.Vacak telefon.
2012. aug. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!