Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan játszhatnék jobban fifát?

Hogyan játszhatnék jobban fifát?

Figyelt kérdés
Szeretném megmutatni az egyik havernak, aki jobban játszik nálam. A billentyűkkel már tisztában vagyok (a cseleket leszámítva természetesen), elég sokat is passzolok, a kérdés adott: Hogyan tovább, ha fejlődni akarok? Persze van egy rakat oldal, ahol egyrészt nem látják szívesen az újoncokat, másrészt nem jutottam velük előbbre. Úgyhogy, pár tanács?
2012. aug. 17. 16:58
 1/3 anonim válasza:

Milyen szinten tolod amugy? Amikor gép ellen játszasz?


Meg nagyon sokat számít h milyen csapattal vagy. Szóval amikor én játszottam, leigazoltam olyan játékosokat akiknek a gyorsulás, sebesség meg még vmi ami a sprinthez kötődik, ezek mind 99esek voltak.


Ezekkel nem is kell cselezni lazán le lehet futni worldclasson is mindenkit.


Igazábol nem tudom h ezenkivül mi segíthet abban hogy jobb legyél, amugy controllerrel könyebb cselezni


ám melyik fifáról van szó?

2012. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
12 esről, nagyjából ugyanolyan szintű csapatokat szoktunk választani. Pl érdekelne az is, hogy mikor ő passzol, és az én egyik játékosom a labda útjába van, miért nem kapja el? Miért engedi simán, hogy tovább menjen a labda? Egy másik érdekes dolog, hogy kirúgásnál mindig az ő embere kapja el a labdát a nagy "dulakodásba".
2012. aug. 17. 18:39
 3/3 anonim válasza:

hát a passzhoz annyit, h én is sokat játszottam a 12vel és a csapattársaid nem túl okosak. Én sokat idegekedtem azon h hülyén helyezkednek meg ilyenek :)


A kirugásnál pedig nyomogasd egyfolytában a fejelés gombot. Ezt csinálod? Ha igen akkor nem tudom miért mindig ő szerzi meg..

2012. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!