Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van modja a starcrafozasnak...

Van modja a starcrafozasnak online anelkul h megvegyem a jetkot?

Figyelt kérdés
Online jatszanam de nincs penzem megvenni, gondolom hamachival lanba lehet de online szeretnem jatszani.Van ra valami mod?

2012. aug. 12. 13:22
 1/7 anonim válasza:
Úgy tudom hogy vannak a játékokhoz multiplayer crackek.Próbálkozz azzal.
2012. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kosz a tippet
2012. aug. 12. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs. Menj és vedd meg lopás helyett.
2012. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Adj penzt es mar megyek is...addig amig te jo korulmenyek kozt elsz igy vagy ugy addig masoknak nem konnyu...akkor beszelj ha mar van elettapasztalatod es nem egy elkenyesztetett sznob kolyok vagy...en is szivesebben jatszanam az eredetit csak nekem az tul draga multsag.
2012. aug. 12. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lopok, akkor már elkényesztetett vagyok? Az, hogy nincs rá pénzed, az feljogosít arra, hogy ellopd? NEM.
2012. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezzel egyet ertek...de itt nem csak erre kell gondolni...
2012. aug. 12. 21:58
 7/7 A kérdező kommentje:
nem ehes gyerekektol lopnek...az x millio jatekos kozott egy olyan lennek aki nem fizet...penzugyileg ezt nem hinnem h barki eszrevenne...de amugy nem csak arra gondoltam h eredeti szervern jatszak, nekem egy tortszero is eleg lenne csak h kiprobalhassam,nem szivesen vennek meg olyat amit lehet megbannek,ha tetszik kisporolom ra de vaktaba nem vasarolgatok
2012. aug. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!