Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok viszonylag jó, magyar,...

Etsedy Katalin kérdése:

Tudtok viszonylag jó, magyar, cataclysm szervert?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék cataclysm-mel játszani és ehhez egy kellemes, könnyen használható szervert. kicsire gondoltam, barátságos hangulattal, nem baj ha kicsit bugos, mert már hozzászoktam. Az egyetlen "kritériumom" az lenne, hogy a portálok, az utazás és az idézés ne legyen buggos. Persze tudom, hogy ez néhány helyen már sok. De tényleg ez az ami nálam problémát okozz. A többi nem gond. Feltétlenül magyar kell, mert a külföldiek miatt utáltam meg az előzőt is. Előre is köszi.

2012. aug. 10. 23:01
 1/4 Kleo25 válasza:
Én csak az Arathor szerveren játszom ott elég sok magyar van.
2012. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg a TFM-et! Frostmourne.eu

Még WOTLK de lassan át állnak. Ott nagyon jó társaság volt anno.

2012. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan kéne ami már most cataclysm és van saját, átlátható weboldala.
2012. aug. 22. 23:45
 4/4 MRC31 válasza:
Én is a TFM-et ajánlom. Augusztus elejére írták, hogy átállnak de még javítják a bugokat, éppen azért, hogy ne érje szó a ház elejét. Már csak idő kérdése.
2012. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!