Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A psp nyújt akkora játékélmény...

Kungfupanda kérdése:

A psp nyújt akkora játékélményt mint a ps3?

Figyelt kérdés
Jó azt gondolom, hogy gyengébb a grafika, de nem vagyok egy nagy "grafika igénylő" Szóval egy GoW Ghost of Sparta nyújtja azt az élményt mint a GOW3-om? Vagy pl a LBP??? Egyáltalán most hogy bejött a ps vita jönni fog még játék psp-re?
2012. aug. 10. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a konzolokban, de nincs összehasonlítási alap a kettő között, mert PS3 otthoni gép, a PSP meg egy hordozható kis vacak. Nyilván az előbbi a jobb, mert nagyobb teljesítményű, TV-re kötheted, nagyobb a felbontása, hosszabbak a játékok, lehet neten játszani, stb. Ha venni akarsz, az a kérdés van-e időd otthon fél napokat játszani.
2012. aug. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. Egy ps3 nagy tv-re kötve, normális hangrendszerrel nem összehasonlítható egy kézikonzollal. Továbbá itt nem csak a grafikáról van szó, a játékok felépítése, összetettsége, irányítása is teljesen más a ps3 javára. Arról nem is beszélve, hogy igazi AAA kategóriás játékok nincsenek psp-re. Szóval nagyon nem. A psp-s god of war nem rossz, de minden tekintetben elbújhat a ps3-as társa mellett. Mindkét konzol van itthon.
2012. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is az a helyzet mint az utolsó válaszolónál :).

Inkább PS3 mert azon összetettebek a játékok. Pl.:GTA IV vs. GTA Liberty City v. GTA Vice City Stories...

Alapból jobb és kényelmesebb a PS3.

2012. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet összehasonlítani de nem éri már meg PSP-t venni(hidd el nekem is van) már lassan elmerül a süllyesztőben

ha hordozható konzolt akarsz vegyél PS Vitát

2012. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!