Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges hogy a gta 5 nek...

Gergő321 kérdése:

Lehetséges hogy a gta 5 nek nem lesz akkora gépigénye?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy a gta 5 nek nem lesz olyan nagy a gépigenye hogy az én szerény kis gépemmel amivel a gta 4 az ősszes patchel mediumon elment elindulhasson? Sokan az írják hogy jobban lesz optimalizálva mint a 4. A válaszokat köszönöm
2012. febr. 28. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Végül is lehetséges. A Vice City is jobban volt optimalizálva, mint a GTA III.
2012. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt olvastam hogy kissé szolidabbra veszik mivel ha azt akarják hogy biznisz legyen nekik akkor kicsit vissza kell hogy vegyenek a teljesítményéből hogy sokan megvegyék. Nekem van egy nagyon jó ismerősöm aki konzolokkal kereskedik meg játékokkal illetve a pc-kben is otthon van meg a játékokban is. Ő azt olvasta valami külföldi oldalon hogy a gta5öt kifogják adni ps2 re is igaz kicsivel alacsonyabb lesz arra a grafikája hogy működjön de lesz arra is mivel az a gép akármennyire is kezd elavulni még mindig kereset. elvileg csomó játékot újra kifognak adni egy alacsonyabb gépekre is hogy azok is megvehessék akiknek nincs 120 ezrük egy atomerőmű gépre. Igaz szolidabb grafikával de lesz ilyen is.

egyébként ez nem megerősített információ szóval én senki helyébe nem élném bele magam a dologba.

2012. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi pont van egy ps2-m is:)
2012. febr. 28. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
De bírom az ilyen kamu híreket :DD Emberek, a játékról semmi hivatalos info nincs, csak egy csoffadt trailer. Ennyi. Minden más képzelgés. Majd lesz, ami lesz, idővel úgyis megtudjuk.
2012. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz gépigénye. Amúgy annál nagyobb a biznisz, minél nagyobb a gépigény, mivel rengetegen csak a GTA miatt fejlesztik a gépüket és ez nagy bevétel a gyártóknak. Meg is fizetik a Rockstart rendesen. Plussz a trailer alapján komoly lesz a grafika, tehát kelleni fog alá a vas. Meg a terület is nagy lesz a játékban és ahoz is kell a hardver. Am sztem továbbra is fosni fognak az optimalizációra, mert főként konzolra készítik a játékot.
2012. febr. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gépigény

* Operációs rendszer: Windows XP, Vista vagy Windows 7

* Processzor: Core 2 Duo IIntel 3 GHz vagy hasonló

* RAM: 3 GB

* HDD: 20 GB szabad lemezterület

* Grafika: 512 MB grafikus memória

* Sound Card: DirectX 9 kompatibilis

* DirectX: 9-es verzió

2012. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!