Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok jó sci-fi játékokat?

Ajánlanátok jó sci-fi játékokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mass Effect 2-3

Borderlands GOTY

Dead Space 1-2

Halo 3 és a 4 hamarosan.

2012. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

PC-re?

Fallout 3-at ajánlom, de nagyon!

(Nem érdemes végigrohanni a küldetéssoron, aztán otthagyni a fenébe, sok side quest van és még ezeken kívül is, rengeteg apróság, érdekesség. Nagyon komplex világ.)

Úgy mondanám sci-finek, hogy valójában egy "Mi lenne, ha mégis..?" alternatív, párhuzamos világról van szó.

Egy 1950-es években íródott sci-fi antológiára épül, amikor az emberek a második világháború után elképzelték, hogy minden háztartásban robotok szolgálják ki őket, a nukleáris energiát akár háztartási szinten is használják (autókban, motorokerékpárokban, mosógépben és még mittomén). Persze, ez a valóságban nem történt meg. (Hehe, nézz körül. Senkinek sincs nukleáris hajvasalója.)

De a játék úgy sci-fi, hogy 1950-től elágazik a történet, onnantól másképp fejlődik a világ, így lesz sci-fi, posztapokaliptikus, érdekes.

2012. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta ne hagyd ki és a Fallout 3 GOTY-t vedd inkáb benne az összes DLC(5db)Nikola Tesla megvalósult világában játszódik ott történik a katasztrófa.A játék látványtervezője Adam Adamowicz sajnos idén életét vesztette(42) ő álmodta ezt a világot ami engem is a mai napig fogva tart.Ahogy már az előttem szóló is mondta nem érdemes elkapkodni nem arról szól.
2012. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs hogy kiegészítettem amit mondtál de el kellett hogy mondjam Nikola Tesla munkássága előtt tiszteleg a játék!Nekem 2008-óta megvan azóta 10-12 alkalommal játszottam végig átlag 100-150 óra de volt 207 órás is. Egyszóval lenyűgöző darabja a játékoknak.O:-))
2012. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a mass effect-et jatszd az 1 resztol, a donteseid kihatnak a 2 es 3 reszre

firefall - ez online shooter

rage

2012. aug. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Deus Ex Human Revolution
2012. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
StarCraft 2
2013. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!