Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom kitörölni a Sims...

Hogyan tudom kitörölni a Sims 3 frissítéseket?

Figyelt kérdés
Korábban megvolt a játék, és letöltöttem hozzá egy kiegészítőt, amiért persze frissített, de volt jó ezért letöröltem, ezek után az alapjáték sem indult el, emiatt letöröltem, most újra letöltöttem, de nem engedi telepíteni, mert még fent van egy korábbi frissítés, azt írja ki, hogy először el kell távolítanom egy korábbi frissítést, Segítsetek!!!

2012. aug. 6. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Your Uninstallerrel szedd le. Az rendbe rakja a rendszerleíró adatbázist is, valószínűleg ott maradt róla bejegyzés, ezért úgy veszi fel van telepítve.
2012. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uninstallal törölted, vagy fogtad a mappát és kitörölted? Mert akkor uninstallal próbálkozz, ha nem megy akkor töröld a részeit a registryből.
2012. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sikerült! most megint letöltöttem az alapjátékot, de nem tudom, hogy rakjam fel a kiegészítőt, hogy működjön -.-" valaki segítene?
2012. aug. 7. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!