Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2-ben telepítettem...

Sims 2-ben telepítettem kiegészítőket, és most csomószor kidob, mit tehetek?

Figyelt kérdés

próbáltam új cracket leszedni, de az sem vállt be, esetleg ha tudnátok valami működő cracket vagy mást megosztani azért hálás lennék. :)

lehet az a baj hogy magyarosítást leszedtem rá? azért mindig jelez az elején.

18/l



2012. aug. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Sziaa :)


Nem tudom,hogy ugyan az -e a bajod vele ami nekem anno volt,de tudom,hogy nekem is kilépett..hosszú kutatás után találtam egy megoldást,és szerencsére felírtam az oldal nevét ahova ez levolt írva:D most ezt megkerestem neked remélem segíteni fog neked is ,nekem használt :))


A következő utasításokat hajtsd végre:


Ha XP-d van:

Vezérlőpult - Rendszer- A feljövő ablakban válaszd a Speciális fület - a Teljesítmény területen kattints a Beállítások gombra - Válaszd az Adatvégrehajtás megakadályozása fület.


Ha Vista-d van:

Vezérlőpult - Rendszer és karbantartás segédeszköz - kattints a Rendszer fülre - kattints a Speciális rendszerbeállítások fülre - a Teljesítmény területen kattints a Beállítások gombra - Válaszd az Adatvégrehajtás megakadályozása fület.


Ha pedig Windows 7-ed van:

Vezérlőpult - Rendszer - Speciális rendszerbeállítások - a Teljesítmény területen kattints a Beállítások gombra - Válaszd az Adatvégrehajtás megakadályozása fület.


Innentől mind a három esetében ugyanúgy kell eljárni.

1. Az Adatvégrehajtás megakadályozása lapon jelöld be a Adatvégrehajtás megakadályozása az összes programnál és szolgáltatásnál, kivéve: jelölőnégyzetet.

2. Válaszd a Hozzáadás gombot.

3. Célszerű az alapjátékot és az összes kiegészítőt hozzáadni, de minimum a legújabbat mindenképpen szükséges! Az exe fájlokat itt találjátok, amennyiben nem módosítottátok a telepítéskor felajánlott helyet:

Alapjáték:

C:\Program Files\Electronic Arts\The Sims 3\Game\Bin\TS3.exe

A Világ körül:

C:\Program Files\Electronic Arts\A Világ körül\Game\Bin\TS3EP01.exe

Luxuslakás Cuccok:

C:\Program Files\Electronic Arts\Luxuslakás Cuccok\Game\Bin\TS3SP01.exe

Álomállások:

C:\Program Files\Electronic Arts\Álomállások\Game\Bin\TS3EP02.exe

4. Okézd le, majd indítsd újra a Windowst.


egy próbát megér;)

2012. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vált be :S
2012. aug. 6. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

:/ kár,szinte biztos voltam benne,hogy ez lesz neked is a baj..

Hát akkor csak ezt az oldalt tudom megadni neked:

[link]


innen tudsz leszedni cracket( keresősávba beírod a game nevét és kiad többet is)


az is lehet,hogy az alapból nem a Reloaded verziót szedted le..nemtudom..miny küldök privibe linket h honnan tudod leszedni az alapot meg a kiegeket,amik tutira működnek:)

2012. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leszedtem új cracket is, mindenhez kb, de még mindig nem jó :S
2012. aug. 6. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha vannak egyedi tartalmaid akkor azokat tiltsd le. :)
2012. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!