Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim-hez tudnátok mondani...

A Skyrim-hez tudnátok mondani olyan modokat amitől szebb lesz a játék, viszont nem okoz fagyásokat és nem ütköznek egymással?

Figyelt kérdés
Leszedtem pár modot de valamelyik miatt nem engedett menteni (vagyis lehetett menteni csak amikor be akartam tölteni hibásnak jelezte) és volt olyan ami miatt pár textúrát (fa és bokor) nem töltött be és emiatt kifagyott.

2012. aug. 5. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában ilyen modokra szoktak lenni fixek, vagy patchek, amik javítják az ilyen jellegű hibákat.

Szerintem írd be keresőbe a mod nevét és azt, hogy fix/patch, vagy kapcsold ki a modot és próbálj felrakni egy másikat.

2012. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Nexus mod manager-t használom, nem lehet valahogy beállítani, hogy jelezze ha van az adott modhoz patch?
2012. aug. 6. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!