Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miér nem megy? (Battle fog...

Miér nem megy? (Battle fog middle earth)

Figyelt kérdés

Crackelem a játékot, és amikor elindítom egy hibaüzenetet ad ki, a neve: Game crach

Ami pedig benne áll: Unknown field'TimeAfterDamageUntilRepairAllowed' in block 'GameData'

Error parsing field 'TimeAfterDamageUntilRepairAllowed' in block 'GameData' inf file 'Data\INI\GameData.ini',line62.

Error parsing INI block' TimeAfterDamageUntilRepairAllowed' in file 'Data\INI\GameData.ini'.

Because of the severity of this error the game will now exit.


Mi a tököm baja van? Windows7(64bit) raktam már be mindeféle szar ini fájlokat, meg az bánatát, egyszer elindult, eljutottam b a játék felééig, aztán másnap amikor bekapcsolatam a gépet, hogy játszok egyet, nem indul a játék ezzel a hibaüzenettel lép ki!


2012. aug. 5. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg elinditani a játékot, lehet ez a baja, csak egy ötlet nem biztos hogy müködik
2012. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Indítom de nem megy... Mindig ezzel a hibaüzenettel dob ki
2012. aug. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!