Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen rpg játékokat tudnátok...

Kyruring kérdése:

Milyen rpg játékokat tudnátok ajánlani? Több infó lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen olyan játék van, ami olyan, hogy mész és ellenségek megölése után tárgyakat meg pénzt dob, meg lehet experiencet szerezni, ilyesmik. Olyasfélére gondolok, mint a Diablo. Gépigény nem számít. A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.

2012. aug. 4. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Hack and slash-nek hívják a műfajt, esetleg Action RPG (ARPG).

Torchlight

Titan Quest

Sacred 1,2

Hellgate: London


Véleményem szerint egyik se jobb, mint a Diablo, bár a Torchlight egész jó, és a 2. része nem sokára megjelenik - ezt a játékot a Diablo volt fejlesztői készítik, ellenben a Diablo 3-mal, amire nem sok olyen fejlesztő maradt, akik Diablo 2-n is dolgoztak, de ettől még szerintem a Diablo 3-nál jobb hack and slash nincs.

2012. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. aug. 4. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

-On anno a Dungeon Siege-et nyomtam, az sem éri utol a Diablokat... Van belőle több is, de az 1 volt az igazi.

-A Skyrim se rossz, csak ha túl sokáig játszod, egyoldalú tud lenni. Emellett a Skyrimról még azt is elmondhatjuk, hogy szép játékra sikerült.


De ahogy az előttem szóló is mondta, a Diablokat nem nagyon lehet túlszárnyalni. Sőt, megtoldom egy kicsivel. A Blizzardnál senki sem tud jobb játékokat gyártani... :D

2012. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Risen 1-2 bár nem a legjobbak, és nézhetsz pár mmorpg-t is
2012. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Dragon Age is jó játék. Ha leszeded akkor a Dragon Age origins- t szedd.


3. válaszolónak: Aműgy szerintem meg csak ízlés kérdése, hogy kinek mi tetszik jobban. Lehet, hogy valakinek a Blizzard a legjobb másnak pl az Ubisoft. (De az tény, hogy a Blizzard tényleg nagyon jókat gyárt.)

2012. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!