Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty-Ugye milyen kár,...

Call of Duty-Ugye milyen kár, hogy nem mindegyik része II. világháborus!? A legjobb a COD5:WaW

Figyelt kérdés

Jok a modern háborusak is,de akkor is, az lenne,lett volna a legjobb,ha mindegyik WWII-es lett volna.

Van,szintén igy gondolja?



2012. aug. 3. 23:09
 1/5 anonim válasza:
minek?akkor már túl uncsi lenne,mindig csak 2.dik világégés,akkor már nem mindegy hogy melyikkel játszol?
2012. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ku.rvára nem kár. Már a WaW is kevés volt...
2012. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik II.világháborús?? -.- Na akkor bukott volna már meg. Milyen unalmas lenne már minden évben partra szállni Normandiába,meg a Reichstagot elpusztítani stb...Szerintem jók ezek a modernek bár az MW3 nem tetszik mert nem sokban különbözik az MW2-től. Kíváncsi leszek mi sül ki ebből a sci-fi féle BO2-ből
2012. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem csakis a világháborus részei tetszenek!
2012. aug. 6. 11:05
 5/5 anonim válasza:
Én most xbox-on a BF1943-ram játszom, szerintem sokkal jobb mint az összes II. világháborús CoD vegyítve. (BF1943 is II. világháborús)
2012. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!