Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Találós kérdés! Valaki segítse...

Találós kérdés! Valaki segítsen benne! Oké?

Figyelt kérdés
Szóval Nekem azt mondták minden részlet fontos és nem baj ha több nap után esik le! De remélem nem valami, olyan a vége, hogy az idegeimre...Szóval ha valaki hallotta már mondja el mi a válasz! Így hangzik: Van egy tenger. Ebben a tengerben élnek csikóhalak és ezek a csikóhalak minden nap elmennek valahová és visszajönnek. Hová mennek a csikóhalak? HOVÁ MENNEK!!!?

2012. aug. 3. 22:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nincs baj, hogy válaszoltál! A többiek válaszát is figyelembe vettem! Te csak nagyon elkanyarodtál és nem a kérdés válaszára tetted a hangsúlyt. Ráadásul én kérdeztem!
2012. aug. 3. 23:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Megoldás talán az hogy sehova... mivel a csikóhalak nem élnek tengerben :DD

legalábbis így tudtam:D de utánaolvastam és elvétve nagyon kevés fajta él tengerben lehet ez a megoldás és a haverod tudatlan :D

2012. aug. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csikóhalak nem jönnek-mennek, hanem úszkálnak...
2012. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Lehet, hülyeség... :D "Ebben a tengerben." Nem lehet, hogy egy másikba mentek? :D

Amúgy, ha jól látom, elég rég tetted fel a kérdést. Van már rá válasz?

2012. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!