Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Találós kérdés! Valaki segítse...

Találós kérdés! Valaki segítsen benne! Oké?

Figyelt kérdés
Szóval Nekem azt mondták minden részlet fontos és nem baj ha több nap után esik le! De remélem nem valami, olyan a vége, hogy az idegeimre...Szóval ha valaki hallotta már mondja el mi a válasz! Így hangzik: Van egy tenger. Ebben a tengerben élnek csikóhalak és ezek a csikóhalak minden nap elmennek valahová és visszajönnek. Hová mennek a csikóhalak? HOVÁ MENNEK!!!?

2012. aug. 3. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az idegeidre
2012. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát nemtudom...még valaki? egyébként egyre jobban hiszem azt, hogy ez lesz a válasz...
2012. aug. 3. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
ez a válasz :):D
2012. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

esetleg a p*csába?

De én is inkább az idegeidre mennekre szavaznék :)

2012. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A tengerben hova mehetnek? O.o Csak mert szerintem sehová, maradnak a tengerben. Valószínű ez a csattanó. Gondolom nem ugranak le a sarki abc-be. -,-
2012. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
képzeld még senki nemtudta és az sem jó, hogy nem mennek sehová...valószínű az idegeimre lesz a jó! Köszi! Majd kiderül!
2012. aug. 3. 22:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondom maradnak a tengerben, az nem ugyanaz. És írtad, hogy minden részletre figyelni kell. Ott van, hogy "tengerben élnek". Tehát nem mehetnek az idegeidre, mert te nem a tengerben élsz.

5. válaszoló

2012. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Óriási volt ahogy levontat a következtetést, hogy nem élek a tengerben...nyilván nem élek ott, hiszen nem tudnák most Neked válaszolni! Remek még senki nem pontoztam, mindenki csak találgat még senki nem válaszolt,olyan aki ezt hallotta már vagy hasonlót, de ha van is ilyen kicsi az esélye, hogy pont idetévedjen. Egyenes választ adjatok! És nem vitázok senkivel, mert nem azért irtam ki a kérdést...ez a legvégső stádium, ezután már csak a kérdező tudja...
2012. aug. 3. 23:01
 9/14 A kérdező kommentje:
...ezután már csak a kérdező tud segíteni...ha kiszedem belőle. Mert nem mondja meg. Azt állítja Ő is gondolkodott.
2012. aug. 3. 23:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó, hát én csak segíteni alattam. Meg aztán nagyobb a valószínűsêge, hogy moziba mentek, mint az, hogy az idegeidre. Az sosem szokott lenni válasz találóskérdésre.
2012. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!