Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az b*zis ha egy fiúnak egy...

Az b*zis ha egy fiúnak egy MMORPG-n csaj karia van, mikor választható fiú is?

Figyelt kérdés
Haverom csaj karit csinált, és megkérdeztem hogy miért? (Csak egy kicsit piszkálódásból) Ő azt felelte hogy nem tudja, neki ez jön be. Aztán megkérdezte hogy szerintem b*zis-e. Én azt mondtam hogy nem tudom, majd hogy ne bántsam meg hozzátettem egy nem-et, de fogalmam sincs, mert sokan játszanak csaj karival fiúk. az mind b*zi lenne? Szerintetek?
2012. aug. 3. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Egy csomó ember csaj karit csinál.. és képzeld nem véletlenül. Ennyi erővel már az sokkal bu.zisabb, ha egy fiú, fiú karaktert választ, és nem nőt... Szóval nem értem mit kell ezen szarakodni, úgy látom nem vagytok teljesen tisztában a "meleg" szó jelentésével.
2012. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer egész nap azt a szart bámulja, akkor legalább női segget nézzen. Legalább ott lásson olyat. A férfi karakter búzásabb.
2012. aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tökmindegy.

Aki csaj karit indít többnyire azért teszi mert jóbőr csajt akar nézegetni; aki meg férfit az többnyire bele akarja élni magát a karakterébe. Van aki az alapján dönt hogy melyiken néz ki jobban a felszerelés vagy melyik nem illik jobban a kaszthoz amit játszik.

Ez nem ilyen b'zi nem b'zi kérdés. Semmi köze ahhoz.

2012. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem búzás, bár általában azok szoktak női karakterrel játszani, akiknek nem volt még barátnőjük :D
2012. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem b*zis. Azért csinálnak sokan ilyet mert a csajokkal általában máshogy viselkednek a fiúk a játékokban. És erre már rájött sok fiú és ezért csinál csaj karit.
2012. aug. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!