Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2-t ha Amerikából...

Guild Wars 2-t ha Amerikából kapom, akkor az ottani szerveren tudok majd játszani?

Figyelt kérdés
Egy srác veszi meg nekem akit egy játékban ismertem meg, azt akarjuk hogy ugyanazon a szerveren lehessünk, de ő amerikában él, én meg ugye nem. Lesz ezzel valami gond?

2012. aug. 1. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ottveszi akk valszeg amcsi szerverre mész , csak a pinged elég nagy lessz .

Én azt mondom amugy hogy TERA Powa!

Jó Játékot!

2012. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugy terveztek a jatekot hogy egy europai es egy amerikai jatekos is tudjon jatszani ugyanazon a szeron, lehet a ping nem lesz akkora gond

viszont a jatekot neked kell megvenni mivel a kliens regiohoz van kotve

2012. aug. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi az hogy régióhoz van kötve? Nem értek ehhez, mittudomén gondolom úgy akarja megvenni nekem hogy a weboldalán kifizeti (digital edition) és ott lehet letölteni vagy micsoda? Akkor ha ő fizeti én le tudom tölteni és úgy jó lesz? Nem vágom hogy működik ez.
2012. aug. 1. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

ha amerikaban veszed meg, csak amerikai Ip-vel tudsz jatszani, mind1 milyen szerora mesz

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__3233756-g..

2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!