Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass effect 3 War asset...

Mass effect 3 War asset növelé? (Nagyon Fontos)

Figyelt kérdés

hogyan tudom növelni a War Asset-et 3000 nél tovább nem megy.és már unom hogy a végén csak 1 út nyílik meg.

és ha kellene hozzá nem eredeti a játék és nincs meg az előző két rész most. de a mentések sincsenek meg. ezt azért írtam ide hogyha esetleg szükség lenne ezekre.

A válaszokat előre is köszönöm.



2012. aug. 2. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát először is legyél példakép személyiségű mert az több WA-et ad a végén ( vagyis beszélgetésekben ugye bal oldat a plusz kérdések vannak ha ezeket már megkérdezted akkor mindig a jobb fölső opcióval beszélj vagy ha nincs akkor a középsővel + mindig alkalmazd a paragon - kék - közbelépéseket. )


Ezen kívül szerezhetsz mentést az előző amit be tudsz tölteni a játékba innen : [link]

itt kiválaszthatod hogy milyen karaktert akarsz (paragon vagy renegade + hány társad élje túl, kivel románcoljon stb.)


De sajnos van egy rossz hírem is amit TE nem tudsz orvosolni. A War Room-ban amikor nézed a kioszkot 3 értéket mutat : War Asset / Galactic Readiness / Effective Military Strenght. Ez a 3 tulajdonság szorosan összefügg.


Itt egy példa : találkozol egy régi ismerőssel aki ad 100 War Asset-et. Ezt az értéket nem kapod meg teljesen mert a Galactic Readiness (azaz a felkészültségi állapot) csak pl. 50%-on áll. Azaz a 100-nak csak az 50%-át kapod meg azaz 50-et (ezt hívják Effective Military Strenght-nek)


Namost ezzel sajnon nagyon megszívtad mert a felkészültségi szintet csak akkor tudod növelni hogyha játszol a multiplayer-el. Ami a te esetedben nem kivitelezhető mivel mint írtad letöltötted a játékot és így valószínűleg nem működik. :S :/


Én azt ajánlom hogy fektess bele és vedd meg eredetiben főleg hogy mostmár a multihoz van egy csomó kiegészítő (pályák,fegyverek) amiket teljesen ingyen le lehet tölteni.

2012. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hawke válasza:
Nem tudnám sokkal kiegészíteni az előttem szólót, hiszen elég tartalmas választ adott. Az előző két játék mentését mindenképp érdemes megszerezni, szerintem az is segítene a pontokon. De való igaz, kalóz verzióval nagyon nehéz elérni a legfelső értékeket (4000től éli túl Shepard, azthiszem). Nem lehetetlen (jó magam is ezzel próbálkoztam), de rettentő nehéz.
2012. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat
2012. aug. 8. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet max war asseted ha úgy játszol hogy a me1-es karit átviszedme2-be azt meg me3-ba és mindennél jól döntesz szóval nem cseszed el
2013. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!