Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 problémák?

Counter Strike 1.6 problémák?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem le a CS 1.6 -ot és az a probléma adódott fel, hogy : Kerestetem a szervereket, amiket meg is talál, de ha beakarok lépni egy magyar vagy bármilyen szeróba, folyton tölt valamit ( az átlagos betöltésnek ehhez semmi köze, mivel ez kb 2 percig tart- míg letölti ezeket a valamiket) , majd elindul a játék, kiválasztom h Terr. vagy Force akarok lenni, mikor már ez is megvan elindul a játék, először csak megfigyelő vagyok ( ki merre van stb.) utána új játéknál játszok kb fél percet, és utána kidob!!!! Azzal az indokkal hogy túl magas a pingem -.- hol vagy hogy tudnám "megváltoztatni" vagy csökkenteni pingemet?- és ha még valaki tud ilyesmi problémáról, kapcsolódás stb. azokat is szívesen elolvasnám :)
2012. aug. 1. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb nettel. Esetleg kapcsold ki a háttérben futó programokat (skype,torrent, stb.).
2012. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valaki a vilagbol válasza:
A rezolutiot allitsd be az optioknal a videonal
2012. aug. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!