Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vannak ilyen problémák...

Miért vannak ilyen problémák a wow-val?

Figyelt kérdés
WoW: Cataclysm-hez tört szerverek nem működnek, Regiszrálta ma Molten wow-ra, ahol azt irták hogy a Cache ás Erros mappát ki kell törölni ha nem megy. Kitöröltem és ment. Kiléptem de vissza menni nemtudtam. Mind 2 mappa ujra ott volt. Újra töröltem, be akartam lépni és nem engedett, megint ott volt. És ugyanígy jártam a Monster wow-val is.
2012. júl. 12. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Legutóbb megyitottam a wow mappát, nem volt ott a cache és az erros mappa, elindítottam a moltenwow-ot és a szemem láttára jelent meg mind a 2 mappa!!!
2012. júl. 12. 19:21
 2/3 anonim ***** válasza:
azért, mert ezek a mappák tartalmazzák az account/karakter és belépés-beállítás adatokat... mindig ujra fognak jelleni
2012. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert a tört szerverek általában kevesebbet érnek mint 1 kalap szar!
2012. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!