Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy internetes co-op játékot...

Egy internetes co-op játékot keresek. Tudnátok ajánlani ilyeneket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan internetes co-op játékot keresek, amit ketten tudunk játszani a barátommal a neten. Találtam néhányat (pl fireboy watergirl) de azok olyanok, hogy mind2 játékos ugyanannál a gépnél ül. Ingyenes játékra gondoltam. Mindegy hogy milyen (logikai/FPS/RPG), csak egy kicsit tudjunk szórakozni :)

MMORPG (pl metin vagy wow) egyikőnknek se jön be, de azon kívül bármi. Ha ezen felül böngészőben futna, és nem kéne semmit sem leszedni, az maga lenne a tökély.


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. júl. 30. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Böngészőben futó online játék szerintem nincs. De amit telepíteni kell, abból sok van. Van egy weboldal, ahol ezeket a játékokat sorolják fel, és értékelik is.

[link]

Ezen a linken a pc játékok vannak. Szerintem az eddigi legjobb co-op játék a Saints Row 3. A story-t ketten is tolhatjátok benne. Ha le akarod tölteni akkor lehetőleg skidrow verziót tölts le, és ahoz hogy ketten toljátok, kell egy steam, amihez felteszed a green luma-t, meg csatlakoznotok kell tunngle-be egy szerverhez, és már működik is. Remélem ez kielégítő válasz volt. :)

2012. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem aminek kevésbé macerás a telepítése, vagy lehetőleg ingyenes
2012. aug. 1. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ingyeneset nem találsz. Csak a flash játékokat amiket egy gépen toltok.
2012. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem kell ingyenesnek lennie, csak ne kelljen sokat a letöltéssel/crackel/egyebekkel vacakolni
2012. aug. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!