Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A red dead redemption megjelen...

A red dead redemption megjelent pc-re?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, de mostanában nem is fog :/
2012. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bakker akkor én kereshetem minden torrent oldalon... :D Köszi azért. :)
2012. júl. 30. 16:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan azért nem jelen meg PC-re, mert te és a hozzád hasonló emberek rögtön mindent a torrent oldalakon keresnek... ez van.
2012. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát anyum nemigen enged ilyenekkel játszani (még a gta-val csak-csak kibékült), vagyis inkább a megvétele a nehéz, én meg nem is dolgozok, és zsebpénzem sincs. Mellesleg sokkal gyorsabb neten megkeresni, esetleg magyarítást leszedni hozzá, mint 100 boltban keresgéli utána, mire 20000 ft-ért megtalálnám. :)
2012. aug. 2. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
20000 Ft? Könyörgöm az alapjátékot megkapod konzolra 6500 Ft-ért, akkor PC-n már olyan 4000 Ft körül lenne, ha együtt jelentek volna meg... ez aztán tényleg 20 ezer Ft! Az első boltban megtalálod, garantálom. Amúgy meg hány éves is vagy?
2012. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
16/L vagyok, és azért írtam annyit, mert a külföldről behozott (főleg minőségi PC) játékok eleinte mindig drágák, főleg ha magyarítást is fizetni kell, ezáltal a kiadó többet keres, és idővel lesz egyre olcsóbb. Pl anno a Sims 3 is volt 15 ezer körül, most meg 8-9 ezerért meg lehet venni, akár a neten is.
2012. aug. 2. 19:55
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Helyesbítek: már 7 ezer Ft-ért is kapni. Ja, hogy lány vagy :). Akkor egy kicsit udvariasabbnak kéne lennem :D. Azt nem értem miért tiltja neked anyukád ezeket a játékokat, mikor 16 éves vagy, nem 10. Majd 20 éves korodban is tiltani fogja, vagy mi? Ugyanolyan, mintha egy durvább filmet megnéznél, csak -magánvélemény- sokkal tartósabb és jobb szórakozás. Magát az indokot sem értem, hogy miért kell ezt megtiltani... (bár nem tartozik rám, de azért kíváncsiság, na).
2012. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az is lehet, hogy nem tiltják, csak nem támogatják annyira hogy vegyenek neki, vagy megengedjék hogy esetleg megvegye, ezért mivel nincs keresete az adott gyereknek, de mégis nagyon akar vele játszani arra kényszerül hogy warezoljon. Sok ilyenről hallani, nem kell meglepődni :)
2012. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

(előző vagyok)

Az pedig hülyeség, hogy a konzolosok nem warezolnak. Akinek van konzolja, az legtöbb esetben chippeli/flasheli a boxot vagy a ps-t és a játékokat ugyan úgy letölti.

2012. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan nem tiltja anyum, csak nincs kibékülve az ilyen játékokkal, nem javasolja. Tudja, hogy nem leszek sorozatgyilkos, meg bankrabló, vagy bármi hasonló, legalábbis nem az ilyen játékoktól. :D
2012. aug. 28. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!