Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta vice city-most mit kell...

Gta vice city-most mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
legutóbb annál a küldetésnél jártam,ahol a rocksztárokat kellett valahova elfuvarozni,de bomba volt a kocsiban.Azzal végeztem is,de utána nem jelzett semmilyen küldetést már a térképen,pedig még telefonáltak is a küldetés után,de semmi új nincsen...most akkor mit kell csinálni?nem hiszem,hogy vége a játéknak...a malibut már megvettem,azzal is végeztem.
2012. júl. 26. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát van kb még 10 hely ami meg lehet vásárolni és küldetést ad, ha azok megvannak jön az utolsó pár főküldetés és annyi.

Persze még mindig ott van 100 rejtett csomag stb. szóval a sztori után még messze nincs vége a játéknak :)

2012. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,azóta keresgéltem neten angolul,egy helyet meg is találtam,valami sztriptízklubbot(sokra megyek vele).A többiről meg fogalmam sincs,hogy merre van.
2012. júl. 27. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:

A sztriptízklubban az a küldi, hogy 500 vagy 600 dollárt el kell költeni a privát sztrippernél :D

Amúgy van az autószalon a reptérfele

A fagyis cég rögtön ahogy át érsz a harmadik szigetra a nagy házad felől (remélem értető)

Aztán a a kikötő a kikötőnél :D

Illetve a taxis cég valahol a mexikói negyedben

A film stúdió a másik kisebb szigeeten

illetve egy nagy import-export vállalat de már nem emlékszem hol

Remélem ez segít

2012. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Mondjuk azért kiváncsi lennék,hogy azok,akik még a kiadás idejében játszottak a játékkal,azok hogy p.csába jöttek rá ezekre...

2012. júl. 27. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nem volt könnyű :)
2012. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!